LT   RU   EN  

"Siuvinėjimas - mūsų aistra!" - taip skamba mūsų šūkis. Ne veltui filialas, esantis Skroblų gatvėje, gali suteikti visą reikalingą informaciją apie siuvinėjimą nuo A iki Z, atlikti siuvinėjimo paslaugas ir gali padėti pradėti savo siuvinėjimo verslą.

Mes dirbame su klientais...

Atliekame siuvinėjimo paslaugas įmonėms bei privatiems asmenims. Galime išsiuvinėti bet kokį raštą, logotipą ar užrašą. Siuvinėjimas - tai darbo drabužių žymėjimas, puiki reklamos priemonė, įmonės prestižo dalis ir žinoma įdomiai dekoruotas drabužis. Suderinus su kiekvienu klientu kainą ir siuvinėjimo terminus, galime išsiuvinėti ir vienetinį gaminį ir didelį kiekį atributikos ar emblemų.

Mes dirbame su siuvinėjimo įmonėmis...

Bendraujame su siuvinėjimo įmonėmis. Programuojame, siūlome visą spektrą GUNOLD siuvinėjimo aksesuarų produkcijos, parduodame siuvinėjimo mašinas SWF bei programinę įrangą. Suteikiame informaciją apie naujausius produktus, atsiradusius siuvinėjimo aksesuarų srityje, bei supažindiname su siuvinėjimo technologijomis. Išaiškiname pagrindines siuvinėjimo taisykles, konsultuojame, teikiame visapusišką pagalbą pradedantiesiems. 

© 2008 UAB "Edlonta"